Pod Koziołkiem

 

 

 

 29.01.2020
Żurek staropolski lub cebulowa
z grzankami 

1. Gołabek w sosie pomidorowym
z ziemniakami i zestawem surówek

2. Pierś z kurczaka panierowana w 
sezamie z ziemniakami opiekanymi 
sosem tysiąca wysp i surówka 

3. Lasagna wegetariańska ze 
szpinakiem i w sosie pomidorowym
i sałatka wiosenna

 

 

O nas

Witamy w niezwykłym miejscu, gdzie smaczne dania dają rozkosz podniebieniom, a obsługa jest zawsze profesjonalna. Restauracja-Bar „Pod Koziołkiem” to wyborne potrawy, które inspirowane są typowo rodzinnymi obiadami. Zjedz tak jak u mamy i ciesz się porządną porcją oraz wyjątkowym smakiem!

Nasz lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, mianowicie w centrum Poznania, przy ulicy Obornickiej i placu Cyryla Ratajskiego. Dajemy możliwość zjedzenia na miejscu, jak również oferujemy jedzenie na dowóz, docierając błyskawicznie we wskazane miejsce.

Catering jest tym, na czym znamy się tak samo dobrze jak na gotowaniu i jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć rozmaite uroczystości rodzinne, bankiety i spotkania biznesowe, a także większe imprezy, np. wesela czy studniówki. Oferujemy nie tylko obiady domowe z tradycyjnej, polskiej kuchni, ale również potrawy z różnych części świata. Niezależnie czy zjesz na miejscu czy zamówisz jedzenie na telefon – będziesz zadowolony.

Jesteśmy w pełni elastyczni jeżeli chodzi o potrzeby Klientów, dlatego starannie realizujemy wszystkie zlecenia. Polecamy stworzenie indywidualnego menu, dostosowanego do Twoich potrzeb. Niczego nie będziemy narzucać, a jedynie wysłuchamy, doradzimy i zadziałamy. Zapraszamy do owocnej współpracy!

 

 

 

Kanapki i sałatki La-Tartine

Przekąski różne rodzaje. Proponujemy też eleganckie kanapki (tartinki) :-)

Więcej

Referencje

Współpracujemy z firmami:

Zobacz nasze referencje