Pod Koziołkiem

 

 

 

 29.01.2020
Żurek staropolski lub cebulowa
z grzankami 

1. Gołabek w sosie pomidorowym
z ziemniakami i zestawem surówek

2. Pierś z kurczaka panierowana w 
sezamie z ziemniakami opiekanymi 
sosem tysiąca wysp i surówka 

3. Lasagna wegetariańska ze 
szpinakiem i w sosie pomidorowym
i sałatka wiosenna

 

 

Imprezy okolicznościowe

Oferujemy profesjonalną obsługę gastronomiczną imprez okolicznościowych. Posiadamy w tym zakresie doświadczenie, poparte licznymi wyrazami zadowolenia naszych Klientów. Przygotowujemy menu w oparciu o konsultacje oraz szeroki wachlarz dań z aktualnego jadłospisu. Dostosowujemy kompozycje potraw do charakteru uroczystości. Dbamy o spójny charakter menu.

Nasz Szef kuchni przygotowuje tradycyjne dania kuchni polskiej, także w nowej odsłonie. Na życzenie Klienta opracowuje potrawy z innych zakątków świata, dostarczając wyjątkowych doznań kulinarnych. Przygotowujemy imprezy okolicznościowe u Klienta lub w dowolnym wynajętym lokalu. Umożliwiamy także wynajęcie naszych restauracji na czas wydarzenia.
Gwarantujemy przy tym profesjonalną obsługę kelnerską, umiejętnie i z wyczuciem dbającą o podanie potraw.

Wesela

Przygotujemy dla Was wyjątkowe wesele! Menu będzie dopasowane do Waszego gustu, a każde danie wyserwowane na odpowiednio dobranej zastawie. Zatroszczymy się o każdy detal, abyście Wy ten wieczór przeżyli beztrosko!

Chrzciny

Urządzimy wspaniałe chrzciny dla malucha! Pomożemy wybrać potrawy dla Gości, także tych młodszych. Zadbamy o odpowiednią obsługę kelnerską. Zrobimy wszystko, żebyście Wy tego dnia nie musieli robić nic!

Urodziny

Wyprawimy niezapominane urodziny! Pierwsze, osiemnaste, sześćdziesiąte – zadbamy, aby y dostarczyły mnóstwo pozytywnych wrażeń. Dostosujemy dania i charakter menu do wieku Gości i preferencji solenizantów.

Studniówki

Zaszalejemy na studniówce! Przygotowujemy smakowite , syte i oryginalne menu na imprezę okolicznościową maturzystów. Umiejętnie dobierzemy smaki do preferencji młodzieży. Zapewnimy profesjonalną obsługę kelnerską.

Garden party

Urządzimy garden party w najlepszym stylu! Zadbamy o wyjątkową obsługę gastronomiczną. Chętnie wykorzystujemy przy takich imprezach produkty sezonowe, opracowując świeże, smaczne i niepowtarzalne menu.

Bankiety i bale

Obsługujemy eleganckie bale i bankiety! Zapewnimy wyborne przystawki, smakowite potrawy i wykwintne desery. Proponujemy dania i przystawki na zimno oraz na gorąco. Gwarantujemy wykwalifikowaną obsługę kelnerską.

Komunie

Gotujemy na komunię! Zapewniamy wyborne i umiejętnie dobrane menu na spotkania rodzinne z okazji przyjęcia Sakramentu Komunii Świętej. Zapewniamy smakowite potrawy i życzliwą, profesjonalną obsługę gastronomiczną.

Imprezy integracyjne

Uszykujemy ucztę kulinarną na imprezę integracyjną! Proponujemy ciekawe kompozycje menu, zawierające przystawki, przekąski i dania główne. Możemy przygotować jadłospis mając na uwadze motyw przewodni eventu.

Stypy

Przygotujemy catering na stypę! Proponujemy zarówno drobne przekąski, jak i kilkudaniowe obiady. Dostosowujemy się do sugestii naszych Klientów, często też pomagamy podjąć decyzje w tym trudnym okresie.

Zobacz menu imprez okolicznościowych