Pod Koziołkiem

 

 

 

 29.01.2020
Żurek staropolski lub cebulowa
z grzankami 

1. Gołabek w sosie pomidorowym
z ziemniakami i zestawem surówek

2. Pierś z kurczaka panierowana w 
sezamie z ziemniakami opiekanymi 
sosem tysiąca wysp i surówka 

3. Lasagna wegetariańska ze 
szpinakiem i w sosie pomidorowym
i sałatka wiosenna

 

 

Catering na urodziny

Przyjęcia okolicznościowe spędzane w gronie rodziny i przyjaciół to wyjątkowe spotkania, które z pewnością umili pyszne jedzenie. Na imprezę urodzinową warto przygotować nie tylko tort i pyszne ciasta, ale także dania obiadowe i kolację. Dlatego oferujemy catering urodzinowy, obejmujący nie tylko zupy i dania główne, ale również zakąski i zimny bufet, świetnie sprawdzające się w formie przekąsek i kolacji.

Pyszne jedzenie na imprezę

Niezależnie od tego, które urodziny obchodzisz bądź ile wiosen ma jubilat, znajdziesz u nas jedzenie na imprezę, które z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym gościom.

Domowy rosół, tradycyjny żurek czy krem nelusko z kurczakiem i migdałami to tylko niektóre zupy, które znajdziesz w naszej karcie. Warto także zwrócić uwagę na dania główne, które można dopasować do charakteru uroczystości. Pieczony schab, zrazy, polędwiczki wieprzowe czy ryby, wzbogacone o rozmaite dodatki, to dania, które z pewnością rozpieszczą podniebienia nawet największych smakoszy.

Catering na urodziny obejmuje również sałatki, mięsa w galarecie, szparagi w szynce oraz ponadczasowy tatar wołowy, które doskonale sprawdzą się w formie kolacji.

Restauracja na urodziny

Poza odpowiednią oprawą przyjęcia, warto zadbać o odpowiednią przestrzeń, w której zaproszenie goście będą mogli miło spędzić czas. Dobrym miejscem będzie lokal na urodziny, zapewniający catering, obsługę kelnerską oraz opiekę nad gośćmi, przekładającą się na komfort uczestników zabawy.

Dobrym miejscem na zorganizowanie przyjęcia, będzie Restauracja Pod Koziołkami, mieszcząca się w centrum Poznania. Dogodna lokalizacja, atrakcyjne wnętrze oraz pyszne jedzenie na imprezę, czyni z niej idealny lokal na zorganizowanie przyjęcia. W celu ustalenia szczegółów dotyczących cateringu, menu, oprawy bądź wynajęcia lokalu, zapraszamy do kontaktu!