jedzenie na dowóz, telefon

 

  

    

20.08.2019

Krupnik z kasza lub barszcz czerwony

z uszkami

1. Imperial drobiowy nadziewany 
pieczarkami i serem w chrupiącej 
panierce z ziemniakami i surówka 
z białej kapusty 

2. Pulpeciki z indyka w sosie 
napoli z makaronem i zestawem
surówek 

3. Pierogi ruski z cebulka

 

 

 

Catering na chrzciny

Restauracja Pod Koziołkami oferuje menu na chrzciny, dopasowane do charakteru okoliczności. Zdajemy sobie sprawę, że jest to uroczystość rodzinna, dlatego staramy się stworzyć jadłospis, który będzie odpowiadał zarówno najmłodszym, jak i starszym gościom.

Catering na chrzciny powinien obejmować uroczysty, dwudaniowy obiad oraz kolację, składającą się z uniwersalnych, a zarazem smacznych potraw. Rosół z makaronem, barszcz czerwony czy aromatyczna grzybowa z łazankami to zupy, które doskonale podkreślą domowy charakter przyjęcia. Dania na chrzciny, wchodzące w zakres menu głównego, obejmują zarówno mięsa, jak i ryby. Zamawiając catering,warto wybrać dania, po które chętnie sięgną maluchy, w tym m.in. kotleta ala koziołek, podawanego z pieczarkami i serem czy szaszłyki drobiowe w miodowej marynacie. Jeśli poszukujecie nieco bardziej tradycyjnych dań, polecamy gotowaną golonkę, kaczkę bądź pieczenie, które doskonale komponują się z pieczonymi ziemniakami i surówką.

Zachęcamy również do zapoznania się ofertą zakąsek oraz zimnym bufetem, jaki oferuje nasza restauracja. Jedzenie na chrzciny powinno obejmować także menu na kolację. Sałatka jarzynowa i ziemniaczana, schab w galarecie czy szparagi owinięte szparagami to tylko niektóre propozycje, które możecie wybrać na rodzinne spotkanie.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących cateringu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia naszej restauracji, mieszczącej się w Poznaniu. Wszystkie przygotowywane przez nas potrawy na chrzciny znajdą Państwo w karcie na przyjęcia okolicznościowe, dostępnej na stronie internetowej.